Model: UK5
Kod producenta: UK5
Waga produktu: 0.1 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 1 dni
Producent: APTEL

WZMACNIACZ ANTENOWY GSM DO TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH NAJNOWSZA GENERACJACzy często zdarza Ci się tracić zasięg podczas wykonywania rozmowy telefonicznej, a może sygnał jest tak słaby i kiepskiej jakości, że musisz wychodzić np. na balkon?

Nie wiesz co zrobić aby temu zapobiegać? Mamy na to sposób.APTEL UK5 to nowy, wysokiej jakości uniwersalny wzmacniacz antenowy GSM. Urządzenie to znacznie zwiększa zasięg oraz poprawia jakość odbioru.

Poprawia zasięg i odbiór m.in. w budynkach, piwnicach, windach, korytarzach, podczas podróży pociągiem czy samochodem.

Psuje do wszystkich modeli telefonów a jego montaż zajmuje mniej niż jedną minutę.

Dodatkową jego zaletą jest pozytywny wpływ na nasze zdrowie a mianowicie chodzi tu o szkodliwe promieniowanie jakie wytwarzają telefony wzmacniacz dzięki zastosowaniu specjalnego filtra całkowicie je likwiduje !!!Co jest przyczyną częstego braku zasięgu lub słabszego sygnału?Główną przyczyną jest przeciążenie spowodowane wzrostem liczby aktywnych użytkowników danej sieci i operatora. Im więcej osób danym momencie korzysta z telefonów tym zasięg jest słabszy. Usługi oraz różne aplikacje dostępne na telefon również mogą źle wpływać na zasięg.Jak wygląda montaż wzmacniacza antenowego ? - poniżej znajduję się krótka instrukcja "krok po kroku" dzięki, której w szybki i bez problemowy sposób zamontujesz urządzenie na swoim telefonie.- krok pierwszy: wyjmij baterię ze swojego telefonu, a następnie dokładnie oczyść i odtłuść to miejsce - użyj do tego celu czystej, suchej szmatki.

- krok drugi: delikatnie odklej wzmacniacz antenowy od żółtego papierka - postaraj się nie dotykać klejącej warstwy palcami, może to znacznie zmniejszyć przyczepność urządzenia !!!

- krok trzeci: przyklej wzmacniacz, postaraj się ulokować go jak najbliżej anteny swojego telefonu. Uwaga! - zwróć uwagę aby złote części wzmacniacza nie dotykały się z metalowymi elementami telefonu.

Specyfikacja i zalety produktu:

- produkt nowy, wysokiej jakości;

- wykonany z najlepszych materiałów;

- wzmacniacz antenowy do telefonu;

- uniwersalny, pasuje do większości modeli telefonów;

- nowoczesny design;

- poprawia zasięg;

- polepsza jakość;

- likwiduje szkodliwość promieniowania;

- prosty i szybki montaż - wystarczy przykleić go pod baterię w telefonie;

- produkt bezpieczny dla telefonów;

- zmniejsza zużycie baterii;

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...