Model: KP6
Kod producenta: KP6
Waga produktu: 0.16 kg
Gwarancja: 24 miesiące
Producent: APTEL

APTEL KP6 PRZEDŁUŻKA PORTU USB 2.0 AKTYWNA 5 M

MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA DO 25 MJeżeli Twoim problemem jest korzystanie ze zbyt krótkich kabli USB z czym wiąże się ciągłe przenoszenie urządzeń - mamy dla Ciebie coś co znacznie ułatwi Ci codzienną pracę ...

Mowa tu o profesjonalnym, uniwersalnym przedłużaczu USB.APTEL KP6 to nowy, wysokiej jakości aktywny kabel przedłużający - przedłużka USB. Zapewnia wspaniałą jakość sygnału oraz napięcie odpowiadające specyfikacji USB 2.0 na dużą odległość.Uniwersalny kabel USB z końcówkami A-A umożliwi Ci szybkie i bezpieczne podłączenie do komputera wszystkich urządzeń zasilanych poprzez port USB.

Kabel kompatybilny jest z USB 1.0, 1.1 oraz 2.0.

Bez żadnych obaw możesz podłączyć go nawet przy włączonym już komputerze.

Dodatkową zaletą jest jego długość, kabel ma aż 5 metry co umożliwi Ci swobodne operowanie podłączanymi urządzeniami - dla przykładu jeżeli Twoja drukarka znajduje się w znacznej odległości od biurka, a jej oryginalny kabel USB jest zbyt krótki, wystarczy tylko, że użyjesz przedłużki USB i po kłopocie - już nie będziesz musiał jej przenosić z miejsca na miejsce ale to nie wszystko długość kabla możesz wydłużyć aż do 25 metrów !!! Jak to zrobić ? Wystarczy, że połączysz ze sobą 5 naszych kabli - bez obaw o utratę sygnału, jakość i przesył danych będzie tak samo wysokiej jakości jak w przypadku kabla 5 metrowego !!!

Produkt bezpieczny w użytkowaniu - zarówno dla ludzi jak i sprzętów !!!

Kabel dostępny w kolorze szaro-czarnym.Porty USB są najważniejszym sposobem na łączenie się ze sobą większości urządzeń elektronicznych. To własnie poprzez porty USB do komputera czy laptopa podłączane są różnego rodzaju urządzenia takie jak: myszki, klawiatury, kamerki, telefony, słuchawki, kontrolery, mikrofony, itp. Często też przez USB zasilane są odtwarzacze np. iPod-y.

Nierzadko jest tak, że oryginalne kable USB znajdujące się w zestawie wraz z danym urządzeniem mają jedną dużą wadę a mianowicie są bardzo krótkie, ich długość z reguły nie przekracza 50 cm co znacznie utrudnia komfortowe korzystanie ze sprzętów zasilanych poprzez port USB. Ile razy telefon spadł Ci z biurka, iPod wylądował na podłodze ? W tych przypadkach najlepiej sprawdza się użycie przedłużaczy USB, są one w pełni bezpieczne dla podłączanych urządzeń a dodatkowo pozwalają swobodnie używać podłączonych urządzeń.  

Specyfikacja i zalety:

- produkt nowy, wysokiej jakości;

- wykonany z najlepszych materiałów;

- praktyczna przedłużka/przedłużacz portu USB;

- posiada końcówki A-A;

- pasuje do wszystkich urządzeń wyposażonych w port USB;

- kompatybilna z USB 1.0, 1.1, 2.0;

- USB 2.0 FullSpeed (12Mbps);

- zapewnia poprawny i szybki transfer danych na dużą odległość;

- możliwość podłączenia przy włączonym komputerze;

- prosta obsługa;

- bezpieczne użytkowanie;

- długość kabla: 5 m;

- możliwe przedłużenie do 25 m,

- kolor: szaro-czarny.Przedłużka znajduje się w solidnym, oryginalnym foliowym opakowaniu.

Polecamy