tv-zakupy.pl

Blog tematyczny o elektronice i technologii.

Rozrywka

Ile lat ma Kevin sam w domu?

Ile lat ma Kevin sam w domu?

Film „Kevin sam w domu” w reżyserii Chrisa Columbusa jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych tytułów na świecie, zwłaszcza w okresie świątecznym. Tym, co niewątpliwie przyciąga do tego filmu, jest główny bohater – mały chłopiec o imieniu Kevin McCallister. Ale ile lat ma Kevin sam w domu? Właśnie to pytanie postaramy się odpowiedzieć w niniejszym artykule.

Kim jest bohater filmu

Kevin McCallister, granym przez Macaulaye’a Culkina, to mały, bystry i nieco urwisowaty chłopiec z wielodzietnej rodziny McCallisterów. Aktor obecnie ma 43 lata To właśnie jego, najmłodszego i najbardziej buntowniczego, rodzina przypadkowo zostawia w domu podczas świątecznego wyjazdu do Paryża. Kevin, choć na początku cieszy się swoją samodzielnością, szybko przekonuje się, że nie jest to takie proste, jak mu się wydawało. Jednak to, co wyróżnia Kevina, to jego pomysłowość, inteligencja i niesamowita zdolność do radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Wiek Kevina w pierwszej części filmu

W pierwszej części „Kevin sam w domu”, która swoją premierę miała w 1990 roku, Kevin jest 8-letnim chłopcem. To właśnie jego młody wiek, a jednocześnie niezwykła sprytność i pomysłowość w walce z dwoma żałosnymi włamywaczami, przyciągają uwagę widzów. Kevin pokazuje, że mimo młodego wieku, potrafi sprostać wyzwaniom i pomyślnie radzić sobie w trudnych sytuacjach. To fakt, że Kevin ma tylko 8 lat, a już tak sprytnie i odważnie stawia czoła przeciwnościom, sprawia, że stał się on jednym z najbardziej ikonicznych bohaterów w kinematografii.

Wiek Kevina w kolejnych odsłonach serii

W drugiej części filmu „Kevin sam w Nowym Jorku”, która została wydana rok po premierze pierwszego filmu, Kevin jest już 9-latek. Choć jest o rok starszy, nadal jest on tym samym pomysłowym i bystrym chłopcem, którego pokochali widzowie. Również w tej części Kevin musi stawić czoła swoim starym przeciwnikom, którzy próbują go złapać. Tym razem, jego sprytność i pomysłowość zostają wystawione na jeszcze większą próbę, ale i tym razem młody McCallister pokazuje, że wiek to tylko liczba.

Zmiany, które doświadczył Kevin z czasem

Dla Kevina, młodość pełna była niecodziennych przygód i wyzwań, które ukształtowały go jako osobę. Choć w pisanych dla niego scenariuszach zawsze pokazywano go jako zwycięzcę, w rzeczywistości wiele przeżył. Wszystkie te doświadczenia sprawiły, że z czasem Kevin dorósł, stając się mądrzejszym i bardziej świadomym siebie. Warto podkreślić, że choć zmieniło się wiele aspektów jego życia, Kevin zawsze pozostał tą samą niepowtarzalną postacią, którą pokochali widzowie na całym świecie.

Podsumowując, Kevin McCallister to postać, która mimo młodego wieku, udowodniła, że nie brakuje jej odwagi i sprytu. To ikona kinematografii, a zwłaszcza filmów świątecznych, która zawsze przypomina nam, że wiek to tylko liczba, a odwaga i determinacja są bezcenne.

Udostępnij

O autorze

Redakcja tv-zakupy zajmuje się specjalistycznymi artykułami dotyczącymi elektroniki, zakupów i wszelkich gadżetów! Obserwuj nas, by wiedzieć więcej!