tv-zakupy.pl

Blog tematyczny o elektronice i technologii.

Rozrywka

Kiedy leci Kevin sam w domu?

Kiedy leci Kevin sam w domu?

Z nadejściem świąt, wiele osób zaczyna zastanawiać się czy i kiedy będzie można obejrzeć jedną z najpopularniejszych komedii świątecznych, czyli film „Kevin sam w domu”. To właśnie ten film kojarzy nam się z magią świąt, wspólnym spędzaniem czasu z rodziną i oczywiście niezapomnianymi psotami małego Kevina. Dzięki temu artykułowi dowiesz się kiedy i gdzie możesz obejrzeć ten kultowy film oraz jakie różnice można zauważyć w poszczególnych emisjach.

Terminy emisji popularnej komedii świątecznej

Na polskich antenach film „Kevin sam w domu” pojawia się niemal co roku podczas okresu świątecznego. Najczęściej można go obejrzeć na kanale TVN, który tradycyjnie emituje ten film kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia. Dokładny termin emisji różni się każdego roku, jednak zazwyczaj jest to jeden z weekendowych dni w połowie grudnia. W roku 2020, film został wyemitowany 20 grudnia, natomiast w roku 2019 możnabyło go obejrzeć 15 grudnia. Planowane terminy emisji na nadchodzące lata nie są jeszcze znane, jednak można się spodziewać, że kanał TVN utrzyma tradycję i będzie emitować film „Kevin sam w domu” każdego roku w okolicach świąt.

Gdzie oglądać 'Kevin sam w domu’?

Oczywiście, nie tylko przed telewizorem można cieszyć się tym świątecznym klasykiem. „Kevin sam w domu” jest dostępny na wielu platformach streamingowych.

Netflix, HBO GO czy Amazon Prime – to tylko niektóre z serwisów, które mają w swojej ofercie „Kevina sam w domu”.

Często film jest dostępny na tych platformach przez cały rok, więc nie trzeba czekać do grudnia, aby ponownie przenieść się do magicznego świata świąt w domu rodziny McCallisterów.

Różnice w kolejnych emisjach filmu

Różnice w kolejnych emisjach filmu „Kevin sam w domu” są marginalne i dotyczą głównie jakości obrazu oraz tłumaczenia. Wraz z rozwojem technologii i poprawą jakości telewizji, film emitowany jest w coraz lepszej rozdzielczości. Wszystko po to, aby najmłodszej publiczności dostarczyć jeszcze więcej radości z oglądania tego kultowego tytułu. Co więcej, w niektórych emisjach można zauważyć różnice w tłumaczeniu. Jednak niezależnie od emisji, „Kevin sam w domu” zawsze dostarcza wiele świątecznej radości i jest nieodłącznym elementem grudniowych biesiad.

Porównanie emisji 'Kevin sam w domu’ z innymi filmami świątecznymi

Aby docenić wartość emisji filmu „Kevin sam w domu”, warto porównać go z innymi popularnymi produkcjami świątecznymi. Filmy takie jak „Właśnie miłość”, „Krótki dzień pracy” czy „Cicha noc” co roku wyświetlane są na ekranach naszych telewizorów podczas grudnia. Jednak żaden z nich nie cieszy się tak dużą popularnością jak „Kevin sam w domu”. Wielu z nas z niecierpliwością wyczekuje emisji, a potem wspólnie z rodziną śmieje się z psot Kevina. To właśnie ta nostalgia i ciepła, rodzinna atmosfera sprawiają, że „Kevin sam w domu” to absolutnie kultowy film świąteczny, którego emisje wyjątkowo doceniamy.

Udostępnij

O autorze

Redakcja tv-zakupy zajmuje się specjalistycznymi artykułami dotyczącymi elektroniki, zakupów i wszelkich gadżetów! Obserwuj nas, by wiedzieć więcej!